Aktualności TEX-STA nowym Członkiem PIAP

TEX-STA nowym Członkiem PIAP

0

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła się o kolejną firmę z branży. Nowym Członkiem organizacji branżowej została firma: TEX-STA Sp.jawna – producent skarpet promocyjnych.

– Postanowiliśmy przystąpić do PIAP ponieważ jako polski producent skarpet realizowaliśmy już wiele zleceń dedykowanych branży reklamowej. Moim zdaniem jesteśmy w stanie zaproponować ciekawy, alternatywny produkt mogący być wsparciem dla niejednej kampanii marketingowej. Kreatywność naszego zespołu ma od dziś nowe pole do realizacji ciekawych pomysłów – mówi Marcin Patyk, Dyrektor Handlowy TEX-STA Sp.jawna

TEX-STA jest producentem skarpet działającym na rynku polskim i zagranicznych nieprzerwanie od 1992 roku. Wszystkie wyroby są wykonywane na maszynach dziewiarskich korzystających z najnowocześniejszych dostępnych rozwiązań technologicznych – co zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych produktów. Firma opiera swoją produkcję na surowcach, których wysokie parametry użytkowe potwierdzone są certyfikatami jakości. TEX-STA zapewnia  kompleksową obsługę w zakresie projektu, produkcji, opakowania i logistyki finalnego produktu. Produktu, który swoją nietypowością jest tak zaskakujący, że jedynym ograniczeniem w jego wykorzystaniu jest kreatywność Klienta.