Event MIX Czas na regenerację – Wellness Bukovina zaprasza

Czas na regenerację – Wellness Bukovina zaprasza

0

Wellness BUKOVINA prezentuje swoją wakacyjną ofertę. W ośrodku klienci obsługiwani są przez profesjonalnie wyszkoloną 20-osobową kadrę kosmetologów, fryzjerów, fizjoterapeutów i trenerów personalnych, których zadaniem jest dopasowanie najbardziej efektywnych zabiegów.

Najwyższą skuteczność wszystkich zabiegów zapewniają profesjonalne urządzenia ICOONE®, NEW MIDAS i IMOOVE, najnowocześniejszy sprzęt do mikrodermabrazji i mezoterapii oraz luksusowe kosmetyki BABOR i SkinCeuticals.

Oferta SPA BUKOVINA oferuje również pakiet całodzienny DAY SPA. Klienci mają do wyboru: Dzień Relaksu, Dzień Piękna, Dla Dwojga, Dla Niej-Metamorfoza Wellness Bukovina. Poza zabiegami na twarz, ciało i włosy ośrodek oferuje dodatkowo nieograniczony dostęp do inhalacji w tężni i strefy relaksu, w której możliwy jest odpoczynek w basenie z jacuzzi wypełnionym wodą termalną.

W SPA BUKOVINA można także skorzystać z najskuteczniejszych sposobów leczenia i metod terapeutycznych. W gabinecie konsultacyjnym wysoko wyszkoleni specjaliści zajmują się kompleksową oceną postawy ciała, odnajdują również przyczynę dolegliwości i dopasują odpowiednią metodę terapeutyczną. Terapeuci i trenerzy przygotowani są do terapii oraz rehabilitacji wszystkich dolegliwości bólowych, które często towarzyszą schorzeniom stawów, kręgosłupa czy układu ruchu. Terapie manualne, masaże lecznicze i hydroterapia wykonane pod czujnym okiem profesjonalistów potrafią złagodzić skutki dolegliwości i przynieść natychmiastową ulgę.

http://www.wellness.bukovina.pl/

PP