Event MIX Branżowa fiesta z SBE i Blue Cactus

Branżowa fiesta z SBE i Blue Cactus

0

Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz restauracja Blue Cactus zapraszają na branżową fiestę meksykańską z okazji 20 lat spotkań biznesowych w Blue Cactus. Restauracja, jako członek SBE, angażuje się w bieżące wydarzenia branżowe i nie po raz pierwszy będzie gospodarzem spotkania eventowców i ich zleceniodawców. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku o godzinie 19.00 w restauracji Blue Cactus przy ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom branży eventowej oraz ich klientom korporacyjnym, a jego celem jest budowanie wzajemnych relacji, integracja branży oraz wspólna zabawa. Okazją do spotkania jest 20 lat spotkań biznesowych w Blue Cactus.

Meksykańska branżowa fiesta będzie miała charakter balu maskowego. Organizatorzy zachęcają do przybycia z własną maską. Każda z nich będzie miała szansę na wygraną w konkursie na najpiękniejsze i najbardziej kreatywne przebranie. W programie spotkania znajdą się również m.in. wspólne gotowanie potraw meksykańskich oraz przyrządzanie egzotycznych drinków, pod okiem i z udziałem szefa kuchni oraz szefa baru Blue Cactus. Uczestnikom przez cały czas będzie towarzyszyć muzyka na żywo, a wieczór umili m.in. pokaz samby brazylijskiej.

Branżowa fiesta odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku (piątek) o godz. 19.00 w restauracji Blue Cactus przy ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie.

Wstęp bezpłatny po rejestracji: TUTAJ.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz restauracja Blue Cactus: www.bluecactus.pl

OOH event! jest patronem medialnym wydarzenia.

JK