Event MIX Deli Catering ponownie z Plejadą

Deli Catering ponownie z Plejadą

46
0
Deli Catering ponownie z Plejadą

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019 za nami. Również i w tym roku o oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering.

Wielka Gala Gwiazd Plejady to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nagradzane są największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Co ważne, łącznie w plebiscycie “Gwiazdy Plejady” oddano ponad sto tysięcy głosów. W kategorii “Osobowość roku” zwyciężyła inicjatywa „Artyści przeciw nienawiści”. Z kolei „Gwiazdą stylu” została Barbara Kurdej-Szatan. Za autora największej “Metamorfozy roku” uznano Macieja Musiała. Z kolei statuetka w kategorii „Gwiazda sieci” powędrowała do duetu Fit Lovers, „Debiut roku” stał się udziałem Roksany Węgiel, natomiast “Nadzieją Plejady” została Blanka Lipińska.

Podobnie jak w zeszłym roku o kulinarne doznania gości zadbała marka Deli Catering, która specjalnie na tę okoliczność przygotowała krewetki macerowane w chilli i ananasem  na szpadkach, mangalicę w czerwonym winie i gorzkiej czekoladzie, a także filet perlicy w kremowym sosie curry z mlekiem kokosowym i zieloną kolendrą.

Impreza odbyła się 20 maja br. w Ufficio Primo przy ulicy Wspólnej 62 w Warszawie. Wydarzenie poprowadzili redaktor naczelny Plejady Marcin Cejrowski oraz Klaudia Wiśniowska. Gośćmi muzycznymi byli Natasza Urbańska oraz Tre Voci.