Event MIX Kreatywni branży eventowej poszukiwani

Kreatywni branży eventowej poszukiwani

55
0

Do 22 marca można składać zgłoszenia do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury plebiscytu chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.

Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach

  • Pierwsza – Kreatywny Roku Branży Eventowej: skierowana jest do kreatywnych w branży eventowej, zarówno pracowników (na stanowisku kreatywnego i innych stanowiskach, ale pełniących funkcję kreatywnego), jak i freelancerów. W ramach zgłoszenia kreatywni proszeni są o przedstawienie trzech koncepcji kreatywnych, z których minimum dwie zostały zrealizowane w roku 2019.
  • Druga – Młody Kreatywny Branży Eventowej: skierowana jest do osób bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej oraz studentów. Prace kandydatów do tytułu Młody Kreatywny to propozycje koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na jeden z trzech briefów przygotowanych przez jurorów konkursu.

W tym roku Kreatywni zostaną nagrodzeni po raz ósmy. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Informacje na temat zgłoszeń do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej znajdują się tutaj

Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia 2020 r., w Muzeum Polin w Warszawie.