Marketing MIX Ruszyły zapisy na World Corporate Golf Challenge Poland

Ruszyły zapisy na World Corporate Golf Challenge Poland

123
0

World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie. Rozgrywki odbędą się 11 września 2020 na polu golfowym w Sobieniach Królewskich, a światowy finał – na który pojedzie zwycięska drużyna – w listopadzie w Portugalii. Dwuosobowe drużyny, które chciałyby spróbować swoich sił w polskich rozgrywkach WCGC, mogą zapisywać się na stronie WCGC. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę i swoją firmę na polu Oitavos Dunes w Portugalii, otrzymają zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.

Od momentu powstania turnieju, 25 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. W Polsce od 2015 roku turniej organizuje agencja Plej.W ubiegłym roku w World Corporate Golf Challenge Poland wystartowało 40 drużyn.Zwycięska drużyna co roku reprezentuje nasz kraj i swoją firmę na światowym finale w Cascais, który tym razem odbędzie się 11-15 listopada. Podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i okolice.

Kto może wziąć udział?

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.

 Jak się zarejestrować?

Rejestracja dostępna jest TUTAJ.

WCGC Poland 2020 to wiele sportowych emocji na pięknym polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club, a także wiele cennych nagród i atrakcji od partnerów turnieju: Mercedes Benz – Auto Idea, Ballantine’s, Premium Yachting, Bunkier Store, Callaway, Odyssey. Organizatorem turnieju jest agencja Plej, wspierana przez e4e.Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje: OOH Magazine, OOH Event, Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24, www.golfpl.com, GolfTV.pl, e-k-g.pl.

Zapisy i więcej informacji znajdziesz na stronie World Corporate Golf Challenge Poland