Poligrafia Epson Sure Color SC-S30610 w ofercie API.PL

Epson Sure Color SC-S30610 w ofercie API.PL

0

Epson Sure Color SC-S30610  to wszechstronny, ekonomiczny w eksploatacji ploter wielkoformatowy o szerokości wydruku 1626 mm dla firm z segmentu signage. Urządzenie sprawdza się w produkcji wysokiej jakości: reklam, plakatów, bannerów, materiałów do podświetleń, standów POS, zarówno w przypadku niewielkich nakładów jak i do produkcji masowej.

Drukuje z wysoką precyzją praktycznie na każdym podłożu: zwykłym papierze, papierze fotograficznym, folii, materiałach bannerowych, poliestrze. Dzieje się tak, dzięki wielu innowacyjnym technologiom zastosowanym w tym urządzeniu.Po pierwsze jest to nowej generacji głowica Epson Thin Film Piezo, drukująca kroplą o zmiennej wielkości (minimalna wielkość kropli to 4,2pl). Zapewnia ona znakomitą ostrość obrazu i niezwykle ekonomicznie zużywa atrament. Po drugie technologia druku falą gwarantuje, że nawet jednorodne kolorystycznie powierzchnie nie mają pasmowania. Po trzecie ergonomiczne dźwignie do ładowania mediów sprawiają, że ploter może być obsługiwany tylko przez jedną osobę.  Co więcej, urządzenie jest łatwe w codziennej eksploatacji dzięki funkcjom automatycznej kontroli dysz oraz automatycznej konfiguracji podłoży. Prosty w obsłudze panel sterujący z kolorowym wyświetlaczem jest zrozumiały nawet dla osób bez specjalistycznego doświadczenia.

Urządzenie przetwarza pliki z kolorami w skali Pantone™ i RGB, co skraca czas ripowania. W trakcie pracy z Epsonem Sure Color od momentu załadowania roli papieru do uzyskania wysuszonego wydruku upływa o połowę mniej czasu niż w porównywalnych urządzeniach konkurencji.

Bez wątpienia jest to najbardziej ergonomiczny ploter wielkoformatowy dostępny na rynku. Jako jeden z niewielu posiada on certyfikat energooszczędności Energystar.  

Koniecznie trzeba podkreślić zalety nowego atramentu Ultra Chrome GS2, dedykowanego do Epson Sure Color.  Posiada on tylko 4-kolory, a mimo to charakteryzuje się szerokim gamutem kolorystycznym. Można nim drukować w pomieszczeniach bez dodatkowej wentylacji, gdyż brak w nim szkodliwych substancji, w tym niklu. Wykonane wydruki posiadają wszystkie certyfikaty do wewnętrznych zastosowań, charakteryzują się 3-letnią zewnętrzną odpornością na światło.

Podsumowując, główne zalety plotera to jego wszechstronność, łatwa i ekonomiczna eksploatacja, ale najważniejsza jest jego niska cena bez kompromisów w kwestii jakości wydruków czy serwisu gwarancyjnego. Zakup plotera to gwarancja długoletniej pracy w najwyższym standardzie.

Autoryzowany Dystrybutor: API.PL Spółka z o.o.
www.api.pl