Poligrafia Festiwalowa oferta Europapier-Impap

Festiwalowa oferta Europapier-Impap

0

Zwiedzający Festiwal Druku, którzy zostawią swoje wizytówki na stoisku Europapier-Impap Sp. z o.o., otrzymają rabat w wysokości 3% na wszystkie zamówienia złożone do końca października.

Europapier-Impap, to europejski dystrybutor B2B materiałów służących do komunikacji wizualnej. W Polsce Europapier-Impap świadczy swoje usługi od 1991 r., ponad 20 lat. Magazyn centralny o powierzchni 13 800 m2 (10 000 produktów) znajduje się w Błoniu k. Warszawy. Firma posiada oddziały w 4 miastach oraz salon sprzedaży w Bielsku-Białej.

Grono wyspecjalizowanych przedstawicieli handlowych zapewniają szybki i profesjonalny kontakt. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami na całym świecie, Europapier-Impap oferuje produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Europapier-Impap jest dystrybutorem renomowanych producentów:
– ORAFOL – folie samoprzylepne w rolach i arkuszach, laminaty i inne
– JAC – folie i papiery samoprzylepne w arkuszach
– FASSON – folie i papiery samoprzylepne w rolach
– LENZING – papiery do zadruku offsetowego i solwentowego
– 3A COMPOSITES – płyty piankowe FOAM-X, KAPA
– YAMATON – płyta typu plaster miodu
-STADUR – płyta panelowa Viscom Sign

Szeroka oferta materiałów do druku: offsetowego, sitodruku, solwentowego oraz materiałów ploterowych i pomocniczych. Dostępność banerów: frontlit, backlit, blockout, siatka w wersjach z atestem FR B1 oraz bez,  płyt PVC spienione, płyty typu „plaster miodu”, płyt kompozytowych  oraz kaset roll-up i mediów do nich.

Spółka oferuje cięcie pod format banerów i tworzyw sztucznych. Realizacja dostaw  oraz realizuj na terenie całego kraju w 24 godziny.

www.europapier-impap.pl