Poligrafia „Lunch z OPS” Konica Minolta na stadionie PGE Arena w Gdańsku

„Lunch z OPS” Konica Minolta na stadionie PGE Arena w Gdańsku

0

28 czerwca Konica Minolta zaprosiła swoich kluczowych klientów na „Lunch z OPS”. Spotkanie odbyło się w nietypowym miejscu – na stadionie PGE Arena w  Gdańsku. Gościom zaprezentowano najnowsze rozwiązania dotyczące organizacji i optymalizacji procesu druku.  

Stadion PGE Arena w Gdańsku, na którym jeszcze niedawno odbywały się zmagania drużyn piłkarskich uczestniczących w Euro 2012, stał się miejscem, gdzie Konica Minolta zaprezentowała swoje rozwiązania dotyczące organizacji i optymalizacji procesu druku. Tematem spotkania było „Efektywne ograniczanie kosztów poprzez świadome zarządzanie produkcją dokumentów”. Eksperci Konica Minolta pokazali gościom możliwości najnowszych systemów i narzędzi wykorzystywanych do zarządzania przepływem informacji i flotą drukującą w przedsiębiorstwie. Zaprezentowane rozwiązania zostały już wdrożone przez klientów Konica Minolta i przyniosły im wymierne korzyści finansowe oraz organizacyjne.  

Frekwencja podczas spotkania na stadionie dopisała i znacznie przekroczyła oczekiwania organizatorów. Uczestniczyło w nim ponad 60 osób. Po spotkaniu wszyscy chętni mogli udać się na zwiedzanie stadionu.

„Lunche z OPS” to nowatorskie rozwiązanie w komunikacji z kluczowymi klientami Konica Minolta. Ma ono umocnić pozycję firmy na rynku usług zarządzania drukiem. Dotychczas w kilkunastu miastach Polski odbyły się dwie edycje spotkań, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów.