Poligrafia MGI rozwija sieć dystrybucyjną na polskim rynku

MGI rozwija sieć dystrybucyjną na polskim rynku

0

MGI Digital Graphic Technology, francuski producent urządzeń do cyfrowego druku i obróbki introligatorskiej, ogłosił, że rozwija sieć dystrybucyjną na terenie Centralnej Europy, poprzez mianowanie firmy Scorpio swoim przedstawicielem w Polsce i na Słowacji.

Victor Abergel (MGI Executive Vice-President for International Sales and New Business Development) powiedział: Jest nam niezmiernie miło powitać firmę Scorpio w naszej sieci dystrybucyjnej na rynkach EMEA. Jako wiodący dystrybutor na rynku poligraficznym w Polsce, z siecią 6 regionalnych biur i 22-letnim doświadczeniem, Scorpio Sp. z o.o. w pełni kwalifikuje się, by z powodzeniem oferować produkty MGI.

Barbara Stańczyk (Prezes Zarządu Scorpio) mówi:  z dużą przyjemnością przyjęliśmy mianowanie naszej firmy oficjalnym partnerem firmy MGI. Firmę MGI i rozwój jej oferty produktowej obserwujemy z zainteresowaniem już od pewnego czasu. To co jest wyróżnikiem dla oferowanych przez tę firmę cyfrowych systemów drukujących
to szeroka gama zastosowań, nieosiągalna dla większości konkurencyjnych rozwiązań. Wielu spośród naszych klientów w sektora offsetowego i cyfrowego szuka rozsądnych cenowo maszyn, które mogłyby realizować wymagające prace. Liczymy, że wraz z MGI będziemy mogli spełnić te oczekiwania. Przewidujemy, że pierwsze rezultaty sprzedażowe nastąpią jeszcze w tym roku.

MGI Digital Graphics Technology, to firma z ponad 30-letnią tradycją w branży graficznej, oferującą innowacyjne rozwiązania do druku cyfrowego i obróbki końcowej (lakierowanie, laminowanie, sztancowanie) akcydensów, kart plastikowych, nietypowych prac realizowanych na przeróżnych podłożach, niemożliwych do zadrukowania przez większość konkurencyjnych rozwiązań cyfrowych.  

Bogate portfolio maszyn tego francuskiego producenta obejmuje z jednej strony laserowe systemy drukujące ze znanej serii Meteor DP, z drugiej zaś  różnorodne maszyny bazujące na technologii inkjet, z prezentowanymi na ostatnich targach DRUPA urządzeniami JetCard, JetVarnish i  AphlaJet na czele.