Poligrafia Nowy Xerox Color 570 do druku na różnorodnych podłożach

Nowy Xerox Color 570 do druku na różnorodnych podłożach

0

Xerox zaprezentował Xerox Color 570 – urządzenie drukujące, które zapewnia precyzyjną kontrolę barw podczas drukowania, w rozdzielczości do 2400 x 2400 dpi. Liczne opcje serwera druku oraz wykańczania sprawiają, że drukarka dopasowuje się do zmieniających się potrzeb firmy.

Xerox Color 570 umożliwia wykonanie różnorodnych produktów poligraficznych, takich jak etykiety syntetyczne i samoprzylepne, odbitki na papierach ozdobnych, nalepki na okna, menu i broszury – dając dostawcom usług poligraficznych szansę realizacji różnorodnych zleceń.

– Xerox Color 570 świetnie sprawdza się w zróżnicowanym środowisku, od punktów usługowych, poprzez agencje reklamowe aż po duże drukarnie. To profesjonalne i wydajne urządzenie, idealne do zastosowania w wysokojakościowym druku  niskonakładowym – mówi Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager, Xerox Polska.

Urządzenie umożliwia kopiowanie, skanowanie, drukowanie i faksowanie. Dzięki rozdzielczości 2400 x 2400 dpi oraz tonerowi EA low melt użytkownicy osiągają wzorcową jakość obrazu, jak w druku offsetowym.

Inne funkcjonalności Xerox Color 570:

•Prędkość druku 70 str./min w kolorze i do 75 str./min w czerni.
•Rozszerzone możliwości druku na nośnikach, takich jak poliester i jego pochodne.
•Dostępne opcje wykańczania w linii produkcyjnej, takie jak  zszywanie w wielu pozycjach, dziurkowanie, składanie, tworzenie broszury, wykonywanie prostokątnych grzbietów i przycinanie krawędzi.
•Dobór kontrolerów druku, zgodnie z wymaganiami klientów.
•Druk zmiennych danych na potrzeby wydruków personalizowanych.
•Xerox Mobile Print Cloud pozwalający mobilnym użytkownikom na korzystanie z urządzenia z każdego miejsca.
•Obsługa nośników o różnej gramaturze, powlekanych i niepowlekanych, do 300 gsm; z automatycznym drukiem dwustronnym do 220 gsm  dla większości papierów.