Poligrafia Otwarcie nowej siedziby wrocławskiego oddziału Océ Poland

Otwarcie nowej siedziby wrocławskiego oddziału Océ Poland

0

23 marca br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby wrocławskiego oddziału firmy Océ Poland. Do nowego biura tej firmy przybyli goście, którzy mogli nie tylko poznać jego nową prestiżową lokalizację w nowoczesnym budynku Quattro Forum przy ul. Legnickiej we Wrocławiu, ale również zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami Océ dla rynków wielkoformatowej dokumentacji technicznej, cyfrowego druku produkcyjnego oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli firm poligraficznych, agencji reklamowych, wydawców oraz wielu innych z Wrocławia i okolic. Zakończyło się dużym sukcesem – klienci nie tylko byli pod wrażeniem nowej lokalizacji biura, ale również prezentowanych podczas spotkania rozwiązań.

Przybyli do Wrocławia goście mogli zobaczyć prezentowane urządzenia tego producenta. Wśród nich znalazły się najnowocześniejsze systemy Océ do produkcji wielkoformatowej dokumentacji technicznej (Océ ColorWave 650, Océ ColorWave 300, Océ PlotWave 300, Océ TDS 750) oraz dla cyfrowego druku produkcyjnego (Océ VarioPrint DP Line), a także wielofunkcyjne urządzenia biurowe (Canon imageRUNNER ADVANCE C5030). Cyfrowe urządzenia Océ  – zarówno mało- jak i wielkoformatowe – można było zobaczyć w trakcie pracy, w różnych zastosowaniach oraz przy realizacji różnorodnych, nawet najtrudniejszych aplikacji. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem odwiedzających imprezę gości. Wielu z nich deklarowało chęć zapoznania się bliżej ze szczegółową ofertą na ich temat. Było to możliwe podczas imprezy, gdzie można było porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami firmy Océ. Klienci mogli również umówić się z przedstawicielami wrocławskiego biura w innym dowolnym terminie z czego wielu z nich skorzystało.

Tego rodzaju spotkania, jakie zorganizowaliśmy we Wrocławiu z okazji otwarcia naszej nowej siedziby są doskonałą okazją nie tylko do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami firmy Océ, ale przede wszystkim do bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń z naszymi przedstawicielami, konsultantami, handlowcami – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor działu marketingu (Systemy Druku Wielkoformatowego Océ). – Dlatego cieszy nas fakt, że tak wiele firm skorzystało z naszego zaproszenia. Oferta Océ jest bowiem bogata w wiele interesujących rozwiązań, które zapewniają rozwój i sukces ich użytkowników. Prezentacje na żywo tych urządzeń przekonują o ich bogatych możliwościach, stąd tak duże zainteresowanie.

Nowe biuro we Wrocławiu jest częścią strategii Océ, jaka zakłada wysoką dbałość o swoich klientów. Jego lokalizacja zapewnia łatwy dojazd – jest ono zlokalizowane na przedłużeniu ulicy biegnącej od nowego węzła autostradowej obwodnicy Wrocławia, znajdującego się przy nowo wybudowanym na Euro 2012 Stadionie Miejskim. Dodatkowo nowe biuro Océ we Wrocławiu posiada wydzielone miejsca parkingowe, dzięki czemu klienci nie będą tracić czasu na poszukiwanie miejsca postojowego.

– Wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na nasze oficjalne otwarcie zapraszamy do kontaktu z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – mówi Rafał Osiekowicz.