Poligrafia Oki wprowadza nowy „złoty standard” w technologii kolorowego druku

Oki wprowadza nowy „złoty standard” w technologii kolorowego druku

0

Wraz z drukarką C931, Oki wprowadza kolorowy druk cyfrowy na nowy, wyższy poziom. Nowa kolorowa drukarka A3 zapewnia wyjątkową jakość druku, przesuwając granice elastyczności doboru materiałów i ustanawiając Oki liderem w innowacyjnej cyfrowej technologii LED.

Zaprojektowana na rynek wydruków specjalistycznych i graphic arts drukarka C931 oferuje najlepszą w tej klasie, wysoką jakość druku, dzięki wykorzystywanej przez Oki technologii Multi-Level ProQ. W połączeniu z unikalną jednoprzebiegową technologią LED gwarantuje ona stałą, wysoką jakość kolorów, bez kompromisów kosztem szybkości czy wydajności druku.  

− Drukarka C931 stanowi defacto nowy "złoty standard" w portfolio produktów Oki. Zapewnia niespotykany dotąd wysoki poziom jakości i wydajności, dzięki czemu z pewnością będzie cieszyć się popularnością wśród użytkowników rynku graphic arts − mówi Tetsuya Kuri, Wiceprezes ds. marketingu, Oki Europe Ltd.

C931 umożliwia drukowanie z prędkością 50 str./min, a materiały eksploatacyjne wystarczają na 38 000 stron, co jest najlepszym wynikiem w tej klasie urządzeń. Dzięki temu, możliwe jest drukowanie w dużych ilościach. Technologia płaskiej drogi przejścia papieru i cyfrowa technologia LED pozwalają, C931 obsługiwać nośniki o gramaturze papieru do 360g/m2 (jednostronnie) lub do 320g/m2 (dwustronnie), czyli znacznie cięższe niż obsługiwane przez porównywalne drukarki. Dodając do tego możliwość wydruku w formatach od A6 do SRA3, banerów o długości do 1,3 m oraz na przezroczystych materiałach, otrzymujemy najbardziej wszechstronną drukarką w tej klasie cenowej.

Opcjonalny serwer EFI Fiery® Xf umożliwia zaawansowane zarządzanie kolorami podstawowymi
i dodatkowymi z jednoczesną optymalizacją głębi koloru i jakości druku, parametrami wymaganymi w branży graficznej.

Nowa drukarka C931 oferuje następujące cechy i funkcje, które są aktualnie wiodące na rynku:

•Wysoka prędkość druku: 50 str./min w mono i w kolorze
•Wysoka elastyczność materiałów: gramatura papieru do 360g/m2 (wydruk jednostronny) i do 320g/m2 (wydruk dwustronny)
•Rodzaje materiałów: błyszczący papier, folia, papier przezroczysty i papier wodoodporny
•Najwyższa w tej klasie pojemność tonerów: 38 000 stron
•Łatwe użytkowanie dzięki 10,9 cm kolorowemu wyświetlaczowi LCD i klawiaturze numerycznej
•Oddzielne tonery i bębny do optymalnego wykorzystania
•Solidne kasety podawania papieru  zapewniają mnogość konfiguracji multimedialnych używanych mediów, maksymalnie do 2950 arkuszy
•Opcjonalny serwer EFI Fiery® XF
•Technologia LED zapewniająca wysoką jakość druku
•Trzy lata gwarancji po rejestracji produktu on-line w ciągu 30 dni od daty zakupu.

− W każdej z wymienionych funkcji, a także w innych obszarach funkcjonalności, nasza drukarka C931 jest przed konkurencją −mówi Kuri − Wszystkie jej cechy sprawiają, że C931 stanowi radykalny krok w kierunku zwiększenia elastyczności użytkowania sprzętu drukującego i obniżeniu kosztów jego eksploatacji.

Drukarka C931 jest przede wszystkim skierowana do specjalistycznego rynku usług graphic arts, ale również doskonale nadaje się do ogólnych zastosowań biurowych, wymagających wysokiej jakości druku w kolorze.

Nowa seria Oki, łącząc unikalne cechy i niskie koszty eksploatacji w jednym urządzeniu, oferuje  klientom drukarni, nastawionym na niskonakładowe zadania, druk cyfrowy o bardzo wysokiej jakości. − Drukarka C931 na nowo definiuje pojęcie kolorowego druku cyfrowego w technologii LED − dodaje Harry Takahashi, Dyrektor Zarządzający Oki Europe Ltd. − W rezultacie, dzięki wiodącej na rynku technologii, Oki umożliwia firmom wykonywanie profesjonalnych kolorowych wydruków w dowolny sposób, zawsze kiedy tego potrzebują.