Poligrafia Ricoh Polska głównym sponsorem konkursu Foto Festiwal

Ricoh Polska głównym sponsorem konkursu Foto Festiwal

0

Ricoh Polska jest głównym sponsorem konkursu fotograficznego Foto Festiwal, który wystartował 20 maja i potrwa aż do 20 sierpnia 2013 r. Jako główny sponsor konkursu, Ricoh Polska ufunduje nagrody w postaci drukarek, nagrodą za 1-3 miejsce w konkursie jest Ricoh Aficio SP C220N. Natomiast zwycięzcy kategorii otrzymają drukarkę Ricoh SP 100 e.

– Współpraca z Ricoh jest dla nas wielkim zaszczytem i ukoronowaniem wielomiesięcznej pracy. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy w stanie przekonać jeszcze większą liczbę fotografów z całej Polski do wspólnych działań. Bo jest o co walczyć – mówi Radosław Górniak, organizator konkursu.

Piąta edycja konkursu, organizowanego przez witrynę Foto-Festiwal.pl, ruszyła w poniedziałek, 20 maja 2013 roku. Konkurs jest wspaniałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i pokazania swoich prac osobom z całej Polski. W tegorocznej edycji konkursu jest aż piętnaście kategorii konkursowych – Wschód/Zachód, Pory Roku, Dzieci, Architektura/Zabytki, Przyroda, Krajobrazy, Portret, Makro, Czarno/Białe, Zdjęcia Nocne, Emocje, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Fotomontaż/Grafika, Zwierzęta, Fotografia okolicznościowa/Studyjna.

www.foto-festiwal.pl