Poligrafia Sun Chemical przedstawia nową gamę produktów Streamline

Sun Chemical przedstawia nową gamę produktów Streamline

0

2 lipca 2012 r. Sun Chemical wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym potrzebom względem wielkoformatowych urządzeń drukarskich, wprowadza do swojego portfolio nowe produkty: Streamline ESL HPQ i  Streamline Ultima HPQ.

Streamline ESL HPQ i Ultima HPQ to ekskluzywna linia produktów przeznaczona do stosowania w wielkoformatowych urządzeniach drukarskich, wymagających stosowania wysokiej jakości farb na bazie rozpuszczalników. To kolejny już krok naprzód tej brytyjskiej firmy ku ulepszeniu produktów i odpowiedź na potrzeby nieustannie rozwijającego się rynku drukarskiego.

„Opracowując linie produktów Streamline ESL HPQ i Ultima HPQ  braliśmy pod uwagę pochodzące od klientów informacje o ich potrzebach. Nowe produkty zapewniają wysoką  jakość druku”. – zapewnia zarząd firmy

Nick Goodall, Główny Menedżer Zespołu do spraw Kolorów, który uczestniczył w programie testów nowej linii produktów zapewnia: „Mieliśmy fantastyczne wrażenia, testując linię Ultima HPQ. Absolutnie żadnych problemów z blokadą głowic, co wcześniej miało swoje przełożenie na wydłużenie okresu przestoju i związane z tym dodatkowe koszty!”

Steve Moralee, dyrektor AM Printshop Ltd, kolejny uczestnik testowania farb Streamline ESL HPQ, dodaje:  „Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ESL HPQ. Od teraz mamy o wiele większą kontrolę nad kosztami farb. W przeszłości ilość farb była tak różna, że trudno było nam oszacować koszty całego procesu. Nowy system farb Streamline firmy Sun Chemical oferuje fantastyczną jakość druku, jednocześnie zapewniając obniżenie kosztów o połowę. Oznacza to, że od teraz możemy konkurować na szczeblu ogólnokrajowym.”

Nowe produkty linii Streamline zostały dokładnie dopasowane do wcześniejszych produktów zarówno jeśli chodzi o odcienie, intensywność, jak i o właściwości fizyczne. To pozwoli naszym klientom na dalsze korzystanie z dotychczasowych konfiguracji.  

Produkty obu linii odznaczają się doskonałą jakością drukowania, która w wielu wypadkach przewyższa jakość oryginalnych producentów. Zapewniają również świetne przyleganie do wielu rodzajów nośników powszechnie stosowanych na rynku graficznym, w takich dziedzinach jak: fotografia, druk cyfrowy, druk reklamowy, grafika, oznaczenia, sitodruk, reprografia i druk przemysłowy.