Poligrafia Unikalne urządzenia Digicom na Festiwalu Druku

Unikalne urządzenia Digicom na Festiwalu Druku

0

"Jeśli chcesz przegonić konkurencję, szukasz nowych pomysłów na produkty, zastanawiasz się co jeszcze można wymyślić w branży poligraficznej i reklamowej koniecznie odwiedź nasze stoisko na Festiwalu Druku" – tak reklamuje swój udział Digicom. Firma zaprezentuje wiele innowacyjnych rozwiązań, z których każdy znajdzie coś interesującego.

Jedną z nowości jest ploter drukujący efektownym lustrzanym złotem, srebrem oraz hologramem. Dzięki możliwości cięcia i wysokiej trwałości wydruku urządzenie jest idealne do produkcji etykiet, naklejek i efektownych koszulek i wprasowywanek.

Na stoisku można będzie obejrzeć także wielozadaniowy stół tnący. Urządzenie wyposażone w podsys materiału i wiele nowoczesnych narzędzi np. nóż aktywny, nóż wleczony, moduł frezujący zdolny do obróbki litych materiałów używanych w przemyśle oznaczeń czy grafiki takich jak: Twarde PCV, akryl czy płyty piankowe pokryte aluminium (dibond).

Kolejną atrakcją będzie najszybsza drukarka-kopiarka atramentowa świata. Urządzeniem tym jest najnowszy model kultowej marki Riso. Firma znana jest także z produkcji bezawaryjnych powielaczy cyfrowych, które są z powodzeniem stosowane w całej Polsce.

Nie zabraknie również następcy klasycznego modelu Develop ineo+ 220 czyli wielozadaniowej drukarki do druku cyfrowego Develop ineo+ 224, której to premiera odbędzie się na naszym stoisku. Jest to model z nowej serii stylistycznej, którą wyposażono w innowacyjny interfejs użytkownika. Urządzenie może łączyć w sobie skaner, faks, druk cyfrowy oraz dodatkowo może zostać wyposażone w finiszery broszurująco-zszywające. Urządzenie wyróżnia się na tle swojego poprzednika oraz konkurencji tym, że obsługuje format SRA3 co w tej klasie jest bardzo rzadko spotykane. Urządzenie idealnie nadaje się dla małej poligrafii oraz do użytku biurowego.

www.digicom.com.pl