NEWS

Naklejki z grafiką po stronie kleju

Naklejając kolorowe naklejki na szyby, wystawione są one często na niszczące działanie warunków zewnętrznych. Aby temu zapobiec, niejednoktornie należy zdecydować się na nadruk lustrzany na folii bezbarwnej, tak aby po aplikacji uzyskać widoczną od właściwej strony grafikę. Drukując takie naklejki na folii bezbarwnej, tracimy jednak intensywność kolorów grafiki. Drukując takie naklejki z białym poddrukiem wymuszamy równeiż wysokie koszta produkcyjne dla wysokiego nakładu. Często jest to nieopłacalne, a jeszcze częściej nie potrzebujemy tak wysokich, tysięcznych wręcz nakładów.

Firma 1xyz specjalizuje się w wykonywaniu naklejek dowolnego kształtu, dowolnej ilości kolorów w palecie CMYK już od 1 sztuki. Od niedawna zastosowaliśmy też nową technikę, której efektem jest wykonanie naklejek z grafiką po stronie kleju.

Taka metoda, oprócz większej odporności na czynniki zewnętrzne, zachowuje intensywne kolory naklejki. Nie jest też metodą wysoko nakładową, dlatego można zaoferować druk już od 1 sztuki w dowolnym kształcie, dowolnym rozmiarze, dowolnej ilości kolorów palety CMYK i dowolnym nakładzie.

www.1xyz.pl