NEWS

Personalizowane etykiety Ballantine's

Ballantine’s prezentuje rozwiązanie w duchu modnej personalizacji przedmiotów – butelka cenionej whisky Ballantine’s Finest z indywidualną dedykacją.

Książka z dedykacją, biżuteria z grawerunkiem lub ubrania zaprojektowane specjalnie z myślą o bliskiej osobie. Do niedawna możliwość personalizacji prezentów dotyczyła w większym stopniu upominków dla kobiet. Jak zaznacza Ballantine’s mężczyźni również zasługują na prezent przygotowany specjalnie z myślą o nich.

Od teraz, oprócz zegarków, butów, czy koszul, osobistym prezentem może stać się również ulubiona whisky dzięki spersonalizowanej butelce. Ballantine’s Finest opatrzona może być etykietą z wybranymi inicjałami, imieniem, wyznaniem miłosnym lub wszystkim, co ucieszy osobę, której chcemy podarować prezent. Entuzjaści whisky docenią jej jakość, a wyjątkowa inskrypcja nada prezentowi osobisty charakter.

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają podarunku dla wyjątkowego mężczyzny, np.: na zbliżający się 23 czerwca Dzień Ojca, ale nie tylko. Obdarować można ukochanego męża, chłopaka czy brata – każdego, kto doceni wyjątkową jakość whisky Ballantine’s Finest i jej niestandardową oprawę.

Butelki z wyjątkowymi etykietami można zamówić poprzez stronę internetową www.bdsklep.pl oraz na www.ballantines.pl podając dedykację, jaka ma zostać umieszczona na etykiecie.

Promocja dostępna od 9 czerwca 2014 br.