ARTYKUŁ

17 urodziny KDS - Drukarni Etykiet

W ostatni piątek maja, po raz kolejny spotkali się pracownicy firmy KDS z dwóch zakładów produkcyjnych: z Pionek pod Radomiem i z Sulejówka, aby wspólnie uczestniczyć w uroczystej  kolacji z okazji 17 urodzin drukarni etykiet.

Jest to już tradycja, że co roku na przełomie maja i czerwca spółka organizuje symboliczne urodziny firmy, aby wykorzystać ten czas na wspólne spotkanie dwóch, na co dzień oddzielnie pracujących, załóg w Pionkach i Sulejówku. Jak podkreśla Prezes firmy, Tomasz Dąbrowski, „firma KDS ma dwie nogi, jedną w Sulejówku drugą w Pionkach i obydwie są tak samo ważne, aby firma sprawnie działała”. Oprócz wspólnej zabawy odbyło się podsumowanie minionego roku, wręczenie wyróżnień za efektywną pracę oraz przedstawienie planów i kierunków rozwoju firmy na przyszłość.

- Spółka cały czas się rozwija, inwestując w nowe technologie i dbając o wysoki poziom wiedzy swoich pracowników. To właśnie Oni są najcenniejszym zasobem KDS, zespół jaki tworzą i sposób w jaki współpracują, dzięki temu – jak głosi misja firmy – każdego dnia z pasją, oferują coś więcej niż etykiety: wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i uczciwość. Pracownicy, są dla Klientów partnerem służącym wsparciem w podnoszeniu ich wyników sprzedaży - zaznacza Ewa Brzostek-Ciarcińska, Marketing Manager w firmie KDS.

Źródło: KDS