NEWS

Cityboard Media razem z małymi i średnimi przedsiębiorcami

Cityboard Media, jako biznesowy partner wspierający IV Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, już po raz kolejny angażuje się w to ważne dla polskiego biznesu wydarzenie. MŚP to sektor ważny dla gospodarki, który dynamicznie rozwija się, a spotkanie w Katowicach służy wymianie wiedzy i doświadczeń między przedsiębiorcami a specjalistami z różnych branż.

W bogatym programie Kongresu znajdziemy panel Cityboard Media pt. „Skuteczna komunikacja sposobem na wysoki zwrot z inwestycji". 23 września o godzinie 11.30 zapraszamy do dyskusji z udziałem ekspertów - Grażyny Skarzyńskiej (SAR) i prof. Andrzeja Falkowskiego (SWPS) oraz przedstawicieli Cityboard Media - Andrzeja Grudzińskiego i Marcina Wojdy. Na spotkaniu udowodniona zostanie teza, że komunikacja marketingowa oparta także na reklamie zewnętrznej to dobra inwestycja, która gwarantuje sukces firm - zarówno tych dużych i małych.

Trwa już kampania promująca IV Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw na wielkoformatowych nośnikach Cityboard Media na całym Śląsku oraz na sieci ecolight w Warszawie.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Wystarczy się tylko zarejestrować.