NEWS

Produkt (najbardziej) indywidualny

Od niedawna park maszynowy firmy 1xyz.pl został rozszerzony o ploter laserowy i prasę termosublimacyjną. Pozwala to na tworzenie indywidualnych produktów poprzez wypalanie lub nadruk dowolnych grafik na produkcie. Poprzez przystawkę obrotową w ploterze laserowym możliwe jest grawerowanie na elementach cylindrycznych - kubkach czy kieliszkach. Oferta firmy poszerzyła się tym samym o znakowanie gadżetów, biżuterii, przedmiotów kolekcjonerskich, artykułów biurowych i nagród.

W ofercie grawerowanie zarówno w drewnie, gumie (pieczątki), jak i elementach szklanych, papierowych (cięcie), tkaninach, a nawet w marmurze.


Ponadto dostępne są również wysokiej jakości naklejki 3D - wypłukłe, pokryte przeźroczystą żywicą poliuretanową, odporną na czynniki atmosferyczne i mechaniczne.

Do produkcji firma również podchodzi bardzo indywidualnie. - Nie będąc pośrednikiem w realizacji nie wymagamy wyższych nakładów przy zleceniu. Wykonamy dla klienta również 1 sztukę produktu. Wystarczy skontaktować się z nami po adresem biuro@1xyz.pl – odpowiemy na wszelkie pytania związane z produkcją - mówi Grzegorz Kotara z firmy 1xyz.pl.

www.1xyz.pl

Dodane tagi