ARTYKUŁ

"7 wspaniałych" według firmy Maxim

Każdy biznes jest wyjątkowy. Każdy reprezentuje różne wartości, różne są też sposoby ich wyrażania. Dla firmy Maxim upominek firmowy jakim jest kubek to coś więcej niż zwykły gadżet. To symbol w komunikowaniu filozofii marki, produktu czy usługi. To inspiracja do tworzenia takich symboli - kubków wspierających wspaniałe biznesy.
 
"7 wspaniałych" według firmy Maxim:
 
Swan
Wyrafinowane wzornictwo i delikatne kształty tego kubka idealnie współgrają z tym, co spokojne, przyjemne i piękne. Swan to naturalny wybór dla klinik urody, salonów kosmetycznych czy spa. Zasmakuj w nim.
 
Cosmo
Stworzony przez mężczyznę (Tomasz Ogrodowski) z myślą o firmach działających w branży high-tech. Idealny dla każdego inżyniera kubek z uchem ze stali nierdzewnej. Odkryj możliwości łączenia zdobienia grawerem oraz nadruku na porcelanie. Jakość i technologia w jednym.
 
Flow
Zaprojektowany przez kobietę (Marzena Wolińska) z myślą o miłośnikach piękna i dobrego stylu. Wyjątkowy, subtelny kształt uchwytu kubka Flow nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Idealna propozycja dla firm wyznaczających kobiece trendy. Kobiecość i smak.
 
Fusion
Kubek uosabiający zarówno techniczne, jak i kreatywne aspekty biznesu. Oryginalna idea uchwytu oraz dominacja kątów prostych doskonale sprawdzi się np. w firmach informatycznych. Produkt wykonany z wysokiej jakości porcelany Royal White. Wybitnie designerski potencjał.
 
Colorado
Duży kubek o mocnym, męskim charakterze, podkreślający silne fundamenty biznesu i wysoki poziom bezpieczeństwa. Idealny dla agencji ochrony oraz firm spedycyjnych. Prostota i harmonia w rozmiarze XL.
 
Mezzo Mini
Kubek o energetyzującym charakterze, doskonale wspierający promocję wszelkiego rodzaju biznesów kojarzących się z energią i aktywnością. Dwukolorowe szkliwo daje bardzo duże możliwości tworzenia intrygujących nadruków. Wykorzystaj go.
 
Zen
Wyrafinowanie i elegancka prostota kubka Zen predestynują go dla najbardziej wymagających odbiorców. Kubek o wyjątkowo prestiżowym charakterze.
Dodane tagi