NEWS

Barco Sp.z o.o., Pond5 oraz A.S.S.-3 nowymi firmami Członkowskimi PIAP

Barco Sp.z o.o., Pond5 oraz A.S.S.-3 Biuro Exportu Importu i Marketingu Ewa Skoczeń to nowe firmy , które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

- Do PIAP-u przystępujemy, mając na uwadze dynamiczny rozwój naszej Spółki. Chcemy dołączyć do grona profesjonalnych firm, świadczących najwyższej jakości produkty w Polsce i za granicą.W myśl zasady „duży może więcej” – mówi Piotr Bardziński Prezes Barco Spółka z o.o.

Spółka Barco jest nowym na rynku Polskim producentem gadżetu reklamowo - użytkowego Twincaps – brelok i 2 przykrywki na puszkę Wysoka jakość produktu, nowatorstwo, elastyczność i profesjonalizm to najważniejsze cechy Spółki. Park maszynowy, którym dysponuje, Spółka pozwala na wykonywanie wyrobów najwyższej jakości a także otwiera duże możliwość przygotowania wyrobu dla najbardziej wymagającego Klienta. Produkt Twincaps został dostrzeżony i doceniony na targach RemaDays 2014 - w kategorii Gifts of the Year – zdobył II nagrodę wspólnie z firmą Gift Star w kategorii Top Design.

Pond5 to sprawiedliwa platforma stockowa, dzięki której twórcy mogą na własnych warunkach sprzedawać i kupować wszelkiego rodzaju multimedia niezbędne do tworzenia projektów kreatywnych. Na Pond5 znajduje się największa w sieci kolekcja klipów wideo, miliony zdjęć i grafik wektorowych, ścieżki muzyczne i efekty dźwiękowe, szablony After Effects i modele 3D. A wszystko to bez abonamentu, w cenach ustalonych indywidualnie przez samych twórców. Wśród wielu wersji językowych sama platforma dostępna jest również po polsku, z polską obsługą użytkownika i fakturami VAT. Pond5 oferuje wszystko, co niezbędne do stworzenia dowolnej reklamy i ukończenia każdego typu projektu kreatywnego.

Firma A.S.S.-3 jest producentem kalendarzy książkowych, notesów oraz importerem kompletów piśmiennych marki Pier Luigi. Doświadczenie w branży reklamowej A.S.S.-3 zdobywa od 1993 roku. W swoich kolekcjach firma wprowadza światowe trendy. A.S.S.-3 wyróżnia duży wybór materiałów, dodatków, wprowadzanie najnowszych technologi (np. druku UV na ekoskórze) - pozwala to na tworzenie spersonalizowanych kalendarzy/notesów wg projektów autorskich.

 www.piap-org.pl

Zdjęcie: © puhhha - Fotolia.com
https://pl.fotolia.com/ooh

Dodane tagi