NEWS

Nowości Inspirion na Promo Show - powerbank i walizka podróżna

Nowości Inspirion na Promo Show - powerbank i walizka podróżna

Wśród prezentowanych nowości produktowych Inspirion podczas wrześniowego promo show (więcej o evencie TUTAJ) znlazł się Powerbank „Endurance“ oraz walizka podróżna na kółkach „Player“.

Powerbank to doskonały zapas energii poza domem: odpowiedni do smartphone´ów, iPhone´ów i urządzeń USB. Zawiera w zestawie kabel USB ze złączem microUSB (długość ok. 25cm) - czerwona dioda LED oznacza ładowanie, niebieska dioda LED oznacza działanie urządzenia, posiada przełącznik on/off, moc wejściowa wynosi 5V, czas ładowania: ok. 4 godzin, pojemność 2200 mAh, wysokiej jakości akumulator litowojonowy. Powerbank posiada elegancką metalową obudowę w czterech kolorach: srebrnym, czarnym, czerwonym, niebieskim.

Walizka podróżna na kółkach „Player“ posiada oryginalną obudowę o drewnianym wyglądzie z nadrukowaną grą Chińczyk. Pionki i kostka dołączone są do zestawu w bawełnianym woreczku, istnieje możliwość pakowania z obu stron, posiada wyściełane wnętrze z siatkową kieszenią – przegrodą, komorę główna z paskiem do pakowania i kieszenią na zamek, wysuwany uchwyt teleskopowy, mocny uchwyt do podnoszenia, 4 koła i zamek szyfrowy. Rozmiar XS jest odpowiedni dla tanich linii lotniczych.

www.inspirion.pl

Dodane tagi