NEWS

Kreatywnie w Cityboard Media

W strukturze firmy Cityboard Media powstał specjalny dział kreatywno-graficzny, którego zadaniem jest projektowanie oryginalnych plakatów, modyfikacja już gotowych projektów otrzymanych od Klienta oraz dostosowywanie kreacji do wymogów reklamy wielkoformatowej i specyfiki nośników Cityboard Media. Specjaliści Cityboard Media służą konsultacjami zakresie optymalnego zaprojektowania plakatu, tworzenia haseł, redakcji treści, jaki i całej grafiki – włącznie z doborem kolorów, zdjęć, czcionki.

Kompleksowa usługa jest szczególnie dedykowana dla Małych i Średnich Przedsiębiorców, którzy często nie dysponują specjalistami w zakresie kreacji, nie współpracują z agencjami reklamowymi, a czasem nawet nie mają gotowych rozwiązań graficznych dotyczących identyfikacji ich firm. Kreatywne wsparcie w szerszym aspekcie, jaki i na etapie planowania kampanii outdoorowej jest dla nich niezbędne i cenne.

Teraz wystarczy skontaktować się z Konsultantem Cityboard Media i z jego pomocą wypełnić brief kreatywny. Na podstawie briefu graficy przedstawią oryginalne propozycje plakatu. Następny etap to praca koncepcyjna nad wybranym wariantem, a po akceptacji reklamy - przygotowanie materiału do druku. Dobrze opracowana kreacja na outdoorze to podstawa sukcesu kampanii. Właściwie zaprojektowany plakat skutecznie zwraca uwagę, a jego treść zostaje zapamiętana. Dzięki zespołowi grafików Cityboard Media kreacja będzie się wyróżniała, lepiej prezentowała na wielkim formacie i efektywnie działała. Graficy Citybord Media oferują nie tylko oryginalne kreacje, ale także indywidualne symulacje, które pozwalają sprawdzić jak plakat wygląda w przestrzeni miejskiej, jeszcze przed wydrukiem i wyklejeniem kampanii.

Więcej na stronie.

Dodane tagi