NEWS

Nowości w ofercie Texet

Nowości w ofercie Texet

Printer Active Wear to nazwa marki odzieży promocyjnej stanowiącej uzupełnienie oferty James Harvest Sportswear. Bogata i dobrej jakości kolekcja jest, jak potwierdza jej dystrybutor Texet Poland, idealnym wsparciem dla dużych i wymagających akcji marketingowych, zdobywając coraz większe grono swoich fanów.

Specjalny, przygotowany na nadchodzący sezon katalog Printer Essentials zawiera zarówno bestsellery marki, jak i sporo wspaniałych, nowych produktów. Co ważne, wszystkie oferowane produkty dostępne są w szerokiej gamie modnych kolorów i rozmiarów aż do 5XL. Nowością jest możliwość prostej personalizacji większości produktów poprzez dodanie pullera zamka w kolorze odpowiadającym kolorystyce danej marki.

W nowym katalogu Klienci znajdą od dawna już dostępne kurtki i bluzy polarowe oraz sofshellowe, jak również kilka całkowicie nowych propozycji. Wśród nich między innymi: Softshell Trial i Trial Lady, jeden z bestsellerów – Skeleton w nowym kolorze, kurtka Shell Jacket Flat Track i Flat Track Lady oraz polary Speedway i Speedway Lady – następców najbardziej popularnego dotąd modelu wśród polarów Printer Cross (wersja damska - Frisbee).

Dla wybranych agencji reklamowych Texet Poland przygotowuje specjalny pakiet sampli nowości wraz z nowym kompaktowym regałem dedykowanym do wzorcowni.

Produkty były prezentowane podczas wrześniowego promo show (więcej o evencie TUTAJ).

www.james-harvest.pl

www.texet.pl

Dodane tagi