NEWS

Nowości AXPOL Trading: idealne pod choinkę i nie tylko

Nowości AXPOL Trading: idealne pod choinkę i nie tylko

Firma AXPOL Trading stale poszerza swój asortyment produktów i prezentuje gotowe pomysły na prezent.

Wśród nowości w ofercie firmy znalazły się składane słuchawki Bluetooth, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach muzyki. Posiadają wszystkie niezbędne funkcje, aby móc w pełni cieszyć się brzmieniem ulubionych melodii: panel regulacji pozwalający na łatwą zmianę piosenek i głośności, miękkie poduszki, specjalny przycisk do odbierania telefonu oraz zintegrowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.

Uniwersalny upominek, jakim jest power bank Mauro Conti, zadba o to, aby aktywnym nigdy nie zabrakło energii. Posiada pojemność 4000mAh, możliwość znakowania full color UV na całej powierzchni, ładowanie sygnalizowane kolorowymi diodami, dołączone etui i kabel USB z zestawem końcówek (Micro USB, iPhone 4 i iPhone 5), w eleganckim pudełku na magnes.

Dla koneserów wina, zarówno tych początkujących jak i doświadczonych, doskonale sprawdzi się nalewak Mauro Conti 2-w-1, urządzenie do napowietrzania i nalewania wina, w ozdobnym pudełku. Codzienne sporządzanie raportów, robienie notatek, podpisywanie umów czy wypisywanie życzeń świątecznych umilą elegancki zestaw piśmienny Mauro Conti, w którego skład wchodzi długopis i pióro kulkowe, oraz długopis Mauro Conti pachnący kawą, oba zapakowane w ozdobne pudełka.

www.axpol.com.pl

Dodane tagi