NEWS

Nowości w ofercie firmy Verus

Nowe kolekcje portfeli i etui od VIP COLLECTION to produkty dla współcześnie wymagających i kreatywnych osób.

Do produkcji nowych kolekcji zastosowano wyjątkowej jakości skórę włoską, którą dodatkowo poddano procesowi ulepszania. Uzyskano w ten sposób skórę bardzo miękką oraz bardzo odporną na zginanie. Ten rodzaj skóry na dzień dzisiejszy nie oferuje żaden dostawca na rynku polskim.

Nie przypadkowo nadano im nazwy pięknych miast i zakątków świata: Neapol, Toscana, Firenze, Bologna. Swoją funkcjonalnością nawiązują do stylu zachodniego, w którym miejsce na bilon zastąpiono poszerzeniem funkcjonalności na różnego rodzaju dokumenty. Dodatkowo portfele i etui posiadają miejsce na karty pamięci (telefon, aparat itp).
Środek portfeli i etui oprócz nowatorskiej funkcjonalności wykonany jest również w dwóch kolorach skóry. Takie rozwiązanie jest zgodne z aktualnymi światowymi trendami modowymi, które stosują najlepsi światowi producenci ekskluzywnej galanterii skórzanej.

Krawędzie produktów zawierają specjalny dodatek w kolorze m.in. jasnobrązowym. Dodatek ten nie tylko podnosi walory estetyczne produktów ale również chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

www.sklepverus.pl

Dodane tagi