NEWS

Interaktywna instalacja z grami mobilnymi nagrodzona Webstarem

Statuetka Webstar Creative 2014 dla Cyber Kids on Real za interaktywną instalację dla Greenpeace wskazującą kierunek dobrych zmian w energetyce oraz dwa wyróżnienia.

Studio kreatywne Cyber Kids on Real otrzymało nagrodę Webstar Creative: Mobile za kreację interaktywnej artystycznej instalacji dla Greenpeace edukującej o odnawialnych źródłach energii. Statuetkę przyznała Akademia Internetu podczas X edycji Webstarfestival. Cyber Kids otrzymali także dwa wyróżnienia Akademii Internetu. W kategorii Film/Video – za serię filmów animowanych dla Aegon inteligentnie i z humorem prezentujących możliwości wybranych produktów finansowych Grupy kapitałowej Aegon oraz wyróżnienie Webstar Akademii, w kategorii Kultura za stronę internetową dla Teatru Narodowego. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w poniedziałek, 15 grudnia br.

Dominik Cymer i Kasia Lorenz, założyciele studia, wyrazili podziękowania w imieniu Greenpeace i odnawialnych źródeł energii. „To był ważny dla nas projekt w kontekście kierunku rozwoju polskiej energetyki. Po to to wszystko robiliśmy, żeby przetrwać na tym świcie.” – dodali.

 

Dodane tagi