NEWS

Nowość w ofercie Macma Polska - power bank

Mimo, iż power bank to dość nowy artykuł na rynku reklamowym bardzo szybko zyskuje na popularności. Jest to mobilne urządzenie niewielkich rozmiarów, które pełni rolę zewnętrznego akumulatorka. Połączenie ciekawego designu i funkcjonalności produktu czyni go skutecznym gadżetem reklamowym. Po naładowaniu go za pomocą złącza USB power bank będzie służył nam jako zapasowe źródło energii w sytuacjach, w których nie możemy naładować telefonu czy tabletu za pomocą standardowej ładowarki.

Macma Polska stale powiększa swoją kolekcję power banków, oferując Klientom szeroki wybór wzorów i kolorów. Naszym najnowszym modelem jest power bank wykonany z metalu połączonego z plastikową lustrzaną powierzchną, na której można wykonać znakowanie metodą graweru laserowego. Po włączeniu urządzenia wygrawerowane logo podświetla się, co wygląda niezwykle nowocześnie i efektownie (wystarczy przytrzymać przycisk przez 5 sekund aby podświetlić logo na stałe).

W środku urządzenia znajduje się akumulator o pojemności 6600 mAh, posiada ono także podświetlany wskaźnik naładowania. W zestawie znajdują się również wtyczki do IPad’a/IPhone’a 4S, 5, 5s, 6, micro USB oraz USB, co pozwala na naładowanie lub doładowanie (w zależności od pojemności baterii) większości popularnych urządzeń takich jak smartfony i tablety.

www.macma.pl

Dodane tagi