NEWS

AXPOL Trading przedstawia: Air Gifts

Air Gifts to nowa linia artykułów reklamowych, starannie wyselekcjonowanych i zaprojektowanych z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, miłośnikach podróży oraz wypoczynku w plenerze. Podstawą stworzenia kolekcji jest połączenie funkcjonalności, atrakcyjnego projektu oraz wysokiej jakości wykonania.

Aktualnie w skład kolekcji Air Gifts wchodzi kilka modeli kubków termicznych w pełni przystosowanych do potrzeb outdooru. Wszystkie posiadają podwójne ścianki ze stali nierdzewnej z próżnią pomiędzy, dzięki czemu zachowują funkcje termosu. Ponadto, wyróżniają się szczelnością, a specjalny system zamknięcia z funkcją push open/close nie wymaga obsługi oburącz.

Air Gifts jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla firm działających w branży sportowej, ale także przedstawicieli wszystkich pozostałych działalności, którzy pragną promować aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia oraz odkrywanie nowych możliwości – geograficznych i rozwojowych.

Produkty Air Gifts sprawdzą się w każdych warunkach, z dumą prezentując logotyp firmy i wynosząc przesłanie na najwyższe szczyty promocji.

www.axpol.com.pl

Dodane tagi