NEWS

Wieczór branżowy dla Członków PIAP 2015 już niebawem

Już 5-tego lutego br. w warszawskiej restauracji Warszawski Dzień Wine Room po raz kolejny odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.
Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

- Ubiegłoroczna formuła imprezy przypadła do gustu nie tylko nam, ale przede wszystkim zaproszonym gościom. Tegoroczne spotkanie utrzymane będzie w podobnym klimacie: czyli poza kuluarowych rozmów przy lampce dobrego wina z przyjemną muzyką w tle. Integracja branży, w szczególności środowisk Dostawców i Agencji Reklamowych zrzeszonych w Izbie jest jednym z jej głównych celów. Mam nadzieję, że i tym razem miło spędzimy ten wieczór, czego nam wszystkim życzę - mówi Magda Owczarska Wiceprezes PIAP.

-Wieczór branżowy PIAP to doskonała okazja do pogłębienia istniejących i nawiązania nowych relacji w gronie Członków PIAP, można porozmawiać o aktualnych wydarzeniach branżowych oraz wysłuchać opinii przedstawicieli innych firm członkowskich na temat sytuacji na rynku - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Podczas branżowego wieczoru PIAP m.in. odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2015 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP 2014 i które zgodnie z zasadami programu otrzymały największą liczbę pozytywnych komentarzy. Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe, na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają.

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2014

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Dodane tagi