NEWS

NEC X981UHD – największy monitor wielkoformatowy NEC UHD

NEC Display Solutions wprowadza na rynek MultiSync® X981UHD, 98-calowy monitor o rozdzielczości UHD. Ten profesjonalny monitor, idealny do pomieszczeń kontrolnych, digital signage, zastosowań medycznych, konferencji i tworzenia multimediów, zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą od Full HD, a ponadto skaluje treści z niższych rozdzielczości.

Najnowszy model monitora wielkoformatowego NEC oferuje funkcje, które spełniają szereg wymagań stawianych w biznesie. Należą do nich: funkcja SpectraView Engine, która zapewnia wszechstronne zarządzanie kolorem, co przekłada się na wyjątkową dokładność i spójność obrazu, a także kilka trybów do pracy z wieloma źródłami sygnału, pozwalających na wyświetlanie do czterech różnych obrazów obok siebie. Połączenie bardzo wysokiej rozdzielczości, odświeżania na poziomie 60Hz oraz zaawansowanych algorytmów stabilizacji obrazu zapewnia odbiorcom niezrównaną wyrazistość przekazu.

- Przedsiębiorcy z wielu branż czekali na wyższą jakość w monitorach wielkoformatowych, chcąc zwiększyć własną wydajność i zaoferować również bardziej atrakcyjny przekaz dla klientów. Najnowszy model monitora NEC oferuje wiele cech, pozwalających na sprostanie tym wymaganiom. Jest to nie tylko nasz największy obecnie monitor, ale także najbardziej zaawansowany pod względem technologicznym – powiedział Tobias Augustin, Product Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe.

Monitor NEC MultiSync® X981UHD zostanie zaprezentowany na stoisku NEC Display Solutions na targach ISE w Amsterdamie, które odbędą siew dniach 10-12 lutego 2015, a w sprzedaży na polskim rynku pojawi się na przełomie lutego i marca br.

www.nec.com

 

Dodane tagi