NEWS

Nowy katalog firmy Avant

Fabryka Porcelitu AVANT to ponad 6000 m2 hal produkcyjno-magazynowych z nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczoną załogą. - Jako jedyni w Polsce realizujemy własną produkcję ceramiki z wszystkimi jej etapami tj.: kreacją, projektowaniem, szkliwiernią i wypałem ceramiki, opracowaniem nadruku, drukarnią kalki, zdobieniem, produkcją opakowań, kontrolą jakości i logistyką. Wszystkie nasze produkty chronione są prawami autorskimi. Bardzo duża wydajność produkcyjna pozwala nam na utrzymanie atrakcyjnych cen, dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. W tym celu rozszerzamy też naszą ofertę o ceramikę importowaną i inne rodzaje nadruków - mówi Łukasz Bujanowicz z firmy Avant.

W katalogu można znaleźć najnowsze modele, dostępne kolory, a także garść inspiracji i podejrzeć proces powstawania ceramiki, a nawet zajrzeć za kulisy naszej fabryki.

- W ciągu dwudziestu lat naszej działalności zrobiliśmy wiele, aby marka AVANT stała się liderem na rynku ceramiki reklamowej, kreującym nowe trendy oraz dającym swoim klientom gwarancję najwyższej jakości i rzetelności - dodaje Łukasz Bujanowicz.

Wersja polsko-angielska katalogu TUTAJ
Wersja angielsko-niemiecka katalogu TUTAJ
Wersja „no name” katalogu TUTAJ

Dodane tagi