NEWS

Najnowszy katalog Mauro Conti exclusive collection

Mauro Conti exclusive collection to kolekcja luksusowych artykułów reklamowych, wykonanych z naturalnej skóry oraz innych wysokiej jakości materiałów. Upominki Mauro Conti to również połączenie szykowności i wyjątkowego designu z wysublimowaną personalizacją.

W katalogu znajdują się produkty skórzane: klasyczne portfele, etui na karty kredytowe i wizytówki, etui na artykuły piśmienne, eleganckie etui na recepty, a także teczki, kosmetyczki oraz zawieszki na bagaż. Ponadto, w skład kolekcji wchodzą ekskluzywne parasole, power bank, nalewak 2-w-1 (urządzenie do napowietrzania i nalewania wina) oraz artykuły piśmiennicze.

Produkty Mauro Conti charakteryzują się wykonaniem z materiałów z najwyższej półki, elegancją i dbałością o nawet najmniejsze detale wykończenia. Aby zapewnić Państwu szeroki wachlarz produktów na każdą okazję, do dobrze znanych luksusowych upominków ze skóry exclusive do kolekcji Mauro Conti dołączyły modele ze skóry premium, które zachęcają nabywców bardziej przystępną ceną przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości wykonania.

Katalog obecnie dostępny jest w wersjach online: www.mauro-conti.pl lub do pobrania PDF.

Dodane tagi