NEWS

Opakowania i etykiety z Multipressu na Targach Opakowań

Opakowania i etykiety z Multipressu na Targach Opakowań

Drukarnia Multipress od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem wzorów opakowań oraz ich produkcją dla branży FMCG, spożywczej, cukierniczej, alkoholowej, tytoniowej, kosmetycznej, produkcji leków OTC. W Multipressie powstają opakowania kartonowe oraz etykiety klejone na mokro i w technologii flekso. Jak informuje producent: cykl produkcji opakowań i etykiet jest w pełni zautomatyzowany, druk offsetowy odbywa się na pełnoformatowych maszynach 6-kolorowych z możliwością druku farbami UV.

- Wspólnie z Klientami kreujemy innowacyjne wzory opakowań, które wyróżniają produkty na półkach i pomagają w budowaniu wizerunku marki. Nasza produkcja oparta jest o najnowsze światowe technologie takich producentów jak Heidelberg, Gietz czy Sanwa. Posiadamy własne studio graficzne i studio projektowania opakowań – mówi Jacek Limanówka, Dyrektor Działu Obsługi Klienta Drukarni Multipress.

Już niedługo na Targach Packaging Innovations 2015 na stoisku C4 będzie można się zapoznać z najnowszymi realizacjami drukarni. Będzie to druk z uszlachetnianiem lakierem UV soft touch i lakierem wodnym soft touch - oba lakiery imitują aksamitną folią przy o wiele niższych kosztach aplikacji.

www.multipress.pl

OOH Magazine jest partnerem wydarzenia.      

JK

Dodane tagi