NEWS

Folie ITW Foils na Targach Opakowań

ITW Foils to międzynarodowa firma z siedzibą w Chicago posiadająca filie i oddziały w 58 krajach świata, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży folii, taśm i laminatów. Jak podkreśla producent, w swojej ofercie firma  posiada różnorodne technologie i rozwiązania, dostosowane do wymagań rynkowych. M.in. folie metalizowane, pigmentowe i dyfrakcyjne do aplikacji na zimno i gorąco, folie UV casting, wzory holograficzne, folie termo-transferowe, czy też hologramy zabezpieczające.
– Oferujemy naszym klientom możliwość promocji marki w sposób szybki, wydajny oraz niezwykle atrakcyjny. Każdego dnia używają oni naszych produktów do najbardziej wymagających aplikacji przy produkcji opakowań kartonowych oraz etykiet – podkreśla Andrzej Wcisło, Market Manager Eastern Europe ITW Foils.

iSCAN - laminowana folia na komiksie wydawnictwa Marvel

Motywem przewodnim ITW Foils na Targach Packaging Innovations 2015 będzie opatentowana przez firmę technologia iSCAN® - źródło tworzenia oryginalnego, szybkiego oraz wielkopowierzchniowego hologramu. Na stoisku C25 nie zabraknie prezentacji projektów funkcjonalnych opakowań z efektem hologramu.

www.itwfoils.eu

OOH Magazine jest partnerem wydarzenia.

JK

Dodane tagi