NEWS

Nie byłeś na ISE 2015? Odwiedź Roadshow!

Już w marcu 2015 r. Kramer Electronics Polska wspólnie z Sony Professional Polska organizuje roadshow. Ideą spotkań jest przybliżenie szczerszym kręgom odbiorców najnowszych rozwiązań prezentowanych na targach ISE 2015 w Amsterdamie. Prezentacje odbędą się w 10 miastach Polski, a udział w nich jest możliwy po wcześniejszej rejestracji.

Na gości czekają przemyślane rozwiązania. Przygotowano cztery sekcje tematyczne: zastosowania konferencyjne, rozwiązania dla edukacji, eventy oraz zastosowania profesjonalne (szpitale, banki).

W sekcji konferencyjnej, prezentacja będzie odbywała się w przy użyciu Kramer VIA Collage wirelesssolution. Jest to bezprzewodowe rozwiązanie do pracy zespołowej. Główną jego zaletą jest możliwość podłączenia różnych platform PC, Tabletów i Smartfonów (IOS, Android) do pracy w jednej grupie. Można wyświetlać obraz z każdego urządzenia i współdzielić pliki. Możliwy jest też streaming filmów Full HD. Wszystko to bez użycia kabli. W tej sekcji zostanie wykorzystany laserowy projektor 3LCD Sony VPL-FHZ55. Rozdzielczość WUXGA w połaczeniu z jasnością na poziomie 4000 lumenów zagwarantuje bogaty w szczegóły obraz.

Sekcja rozwiązań dla edukacji zostanie zbudowana w oparciu o wykorzystanie projektora z wejściem HDBaseT przy instalacji w salach szkoleniowych i edukacyjnych. W instalacji wykorzystany będzie projektor Sony VPL-CH375, który wyświetla obrazy w jasności 5000 lumenów oraz wysokiej rozdzielczości WUXGA.  Atutem tego urządzenia jest możliwość łatwego podłączenia z wykorzystaniem interfejsu cyfrowego HDBaseT™, który zapewnia transmisję wielu sygnałów. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia transmisję dalekiego zasięgu w wysokiej cyfrowej jakości przy użyciu jednego przewodu. W zastosowaniach w sektorze edukacyjnych sprawdza się również kamera Sony SRG-300ES. Urządzenie umożliwia nie tylko rejestrację wydarzeń w aulach czy salach konferencyjnych, ale też transmisję strumieniową na żywo.

Sekcja Events zostanie zbudowana w oparciu o szereg rozwiązań eventowych i estradowych. Demonstracja odbędzie się przy użyciu Sony 4K Playera oraz monitorów Sony Bravia 4K. Zaprezentowany zostanie najnowszy przełącznik Kramer VSM-44HFS, oferujący najszybsze i najczystsze przełączanie oraz skalowanie na rynku.

Sekcja rozwiązań do zastosowań profesjonalnych jest dedykowana dla sektorów bankowych, medycznych i centrów kryzysowych.  Przy wykorzystaniu monitorów Sony Bravia 4K będą prezentowane możliwości KVM Combiner, który pozwala na podłączanie 4 źródeł i intuicyjne zarządzanie wyświetlanym obrazem oraz możliwość sterowania poszczególnymi PC. Urządzenie firmy High Sec Labs – wyspecjalizowanej w szyfrowaniu połączeń znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczny jest wysoki stopień bezpieczeństwa (banki, centra kryzysowe, policja itp.)

Bliższe informacje i rejestracja: http://www.tech-roadshow.pl/

MK

Dodane tagi