NEWS

Ruszają kolejne Spotkania Regionalne PIAP

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych postanowił kontynuować tradycję spotkań regionalnych z Członkami Izby oraz potencjalnymi zainteresowanymi działaniami podejmowanymi przez PIAP firmami z branży artykułów promocyjnych. W tym roku debaty odbędą się w Gdyni i Katowicach.

Na spotkania regionalne PIAP zostaną zaproszeni  Członkowie PIAP – dostawcy artykułów reklamowych oraz agencje reklamowe, jak również  firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia. W spotkaniach wezmą udział eksperci z rożnych dziedzin – uczestnicy będą mogli zasięgnąć specjalistycznej porady eksperta, który będzie gościem spotkania.

- Na najbliższych spotkaniach w Gdyni i Katowicach uczestnicy będą mogli zasięgnąć profesjonalnej opinii ekspertów – w Gdyni gościć będziemy Jacka Czarnowskiego – trenera biznesu, konsultanta i coacha, natomiast w Katowicach zapraszamy na spotkanie z dr.Tomaszem Bagdzińskim doktorem nauk prawnych, adwokatemmówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Głównym celem Spotkań Regionalnych PIAP ma być poznanie aktualnych bieżących problemów rynku artykułów promocyjnych, uzyskanie informacji w jaki sposób Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma odegrać rolę w rozwiązaniu bieżących, ważnych problemów branży. Ważnym celem jest również integracja branży i wzajemne poznanie się.

Spotkanie Regionalne PIAP Gdynia, Siedziba Rosnowski Gift Sp.z o.o., ul. Chwarznieńska 142 D, 81-602 Gdynia 17.03.2015:

Prelegent: Jacek Czarnowski

Tematyka spotkania: Jak skutecznie zarządzać zespołem sprzedażowym?
Najczęstsze kłopoty menedżerów sprzedaży?
Różnice w podejściu do procesu sprzedaży między menedżerem a handlowcem i wynikające stąd straty na efektywności?
Kluczowe elementy procesu sprzedaży – jak je identyfikować.
Jak zapewnić firmie stałą efektywność sprzedażową?
Z ramienia Zarządu PIAP udział wezmą:  Maciej Dembiński – Członek Zarządu PIAP, Edyta Lisowska– Członek Zarządu PIAP

Spotkanie Regionalne PIAP Katowice, Focus Hotels Katowice Chorzów, ul. Armii Krajowej 15, 41-506 Chorzów, 23.03.2015:
Prelegent: dr.Tomasz Bagdziński
Tematyka Spotkania:Nowa ustawa o prawach konsumenta, zmiany w ustawie o prawie telekomunikacyjnym od 25 grudnia 2014 roku w zakresie w jakim dotyczą branży reklamowo-promocyjnej. Czy B2B jest objęty zakresem ustawy i w jakim zakresie? Na jakich zasadach po 25 grudnia 2014 roku można dzwonić z ofertą handlową do potencjalnych klientów? Na te i inne pytania odpowie dr. Tomasza Bagdziński.

Z ramienia Zarządu PIAP udział wezmą: Edyta Lisowska– Członek Zarządu PIAP, Artur Ogiegło – Członek Zarządu PIAP, Katarzyna Wojniak – Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia i potwierdzenia udziału:
biuro@piap-org.pl, tel.791 354 426 Kontakt: Katarzyna Wojniak

 

 

 

 

Dodane tagi