NEWS

D.A.D po raz Trzeci wybrany na oficjalnego dostawcę odzieży Reprezentacji Polski PZŻ

Skandynawska marka odzieży żeglarskiej D.A.D Sportswear należąca do koncernu New Wave Group po raz trzeci została wybrana na oficjalnego dostawcę odzieży Reprezentacji Polski PZŻ.

Marka jest obecna na polskim rynku od 2012 roku, od momentu pojawienia się wspiera eventy i jest partnerem technicznym m.in. Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, PMT czy Akademii Kusznierewicza. - O decyzji zaważył profesjonalizm dotychczasowej obsługi oraz jakość dostarczanych przez naszą firmę produktów. Bardzo nas cieszy, że dostarczane przez nas uniformy są równie chętnie noszone na oficjalnych wydarzeniach, co w życiu prywatnym - mówi przedstawicielmarki D.A.D Sportswear.

Stworzona na 2015 rok dla Reprezentacji Polski kolekcja obejmuje kompletną garderobę w skład wchodzą: kurtka Crosscut, polo Eaton, bluza Melrose, bezrękawnik softshelowy Garaldton, czapka i koszula wizytowa. Kolekcja co sezon jest rozszerzona o kolejne elementy. Produkty D.A.D Sportswear dostępne są w wybranych sklepach żeglarskich i w dystrybucji u wyspecjalizowanych dealerów, dzięki czemu trafiają do żeglarskich teamów, czy stają się uniformami podczas eventów. Ułatwieniem jest to, że prócz dystrybucji produktów, zapewniamy również serwis brandingowy, umożliwiający personalizację naszych produktów.

Odzież D.A.D to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników żeglarstwa lub na stylowy uniform dla pracowników na tematyczny wyjazd integracyjny.

www.dad-sportswear.com.pl

Dodane tagi