NEWS

Kreator gadżetów - nowe narzędzie projektowe dedykowane działom zakupu i marketingu

Kreator gadżetów to nowy, innowacyjny projekt dedykowany między innymi osobom decydującym o zakupach artykułów reklamowych. Kreator gadżetów online jest prostym interfejsem służącym projektowaniu artykułów reklamowych.

Wytypowanie poszukiwanego produktu odbywa się poprzez wpisanie jego nazwy w wyszukiwarkę lub wybór z szerokiego spektrum kategorii i podkategorii. Poszukiwane przez kontrahenta produkty pojawiają się na stronie wraz z parametrami opisującymi jego właściwości i specyfikacją. Zaznaczenie żądanych parametrów eliminuje te artykuły, które nie spełniają w pełni kryterii. Kolejną fazą jest projektowanie na wybranym modelu: zmiana jego koloru, naniesienie logotypu czy tekstu. Opcjonalnie kontrahent może zamieścić indywidualny projekt lub szkic. Kolejnym etapem jest wygenerowanie przez klienta zapytania do działu handlowego. Kopia zapytania wraz z wykreowanym produktem zostaje przesłana na adres mailowy kontrahenta.

Projekt kreator gadżetów jest narzędziem, który pozwala na optymalizację czasu, ponieważ działy zakupu, marketingu mają do dyspozycji kilkadziesiąt produktów w ramach poszukiwanej podkategorii w jednym miejscu i mogą wykonać ich poglądową wizualizację. Kreator koncentruje się na artykułach nietypowych, wielokolorowych, wielofunkcyjnych i oryginalnych, zatem nie jest syntezą ofert katalogowych.

- Inspiracje czerpiemy z innowacyjnych rozwiązań europejskich i dalekowschodnich, analizując światowe trendy rynkowe. Rozpoczęliśmy cykl prezentacji najbardziej unikatowych artykułów występujących w kreatorze gadżetów. We wrześniu uruchamiamy wersję zaawansowaną kreatora, w której będzie można projektować artykuły reklamowe łącząc elementy produktów w formie obiektów 3D. Np. parasol reklamowy będzie miał kilkanaście opcji uchwytu, stelarza i czaszy, które będzie można konfigurować w dowolnej kombinacji, zmieniając kolorystykę, fakturę obiektu, nanosząc logotyp w dowolnej technologii. Zaprojektowany parasol będzie prezentowany w 3D - wyjaśnia Joanna Warkocka, Managing Director w BTL FORMS Effective Advertising.

W zaawansowanej wersji kreatora klienci będą mogli dowiedzieć się, które z kreowanych produktów można wykonać w technologii 3D już od 1 sztuki. Rozbudowany zostanie również panel komunikacji z klientami. Odrębna oferta przygotowana zostanie dla agencji reklamowych, dla których bardzo istotną wartością mogą być obok potencjału kreatora -know–how- wyselekcjonowana baza dostawców prezentowanych gadżetów i ich możliwości.

www.kreatorgadzetow.com.pl

Dodane tagi