NEWS

Wiosenne Spotkania Regionalne PIAP-u w Gdyni i Katowicach

17 i 23 marca br. odbyły się szóste i siódme Spotkania Regionalne PIAPw Trójmieście i Katowicach. Nowa formuła spotkań z udziałem ekspertów z różnych dziedzin cieszyła się dużym zainteresowaniem firm z branży.

W Gdyni gospodarzami wydarzenia byli Maciej Dembiński i Edyta Lisowska - Członkowie Zarządu PIAP. Jako gość specjalny i jednocześnie prelegent spotkania wystąpił Jacek Czarnowski, trener i menadżer, który  przyjął zaproszenie, po to by, zainspirować uczestników swoim szkoleniem „Jak zarządzać działem handlowym, czyli jak rekrutować, edukować i wynagradzać handlowców”.  Frekwencja dopisała -na spotkanie przybyło aż 23 osoby z 15 firm.

- Podczas pierwszej części zaprezentowana została idea powstania PIAP. Uczestnicy spotkania mogli się zapoznać z głównymi celami Izby, jej strukturą organizacyjną i dotychczasowymi działaniami. Jednak najważniejszym punktem w tej części zebrania były zapewne korzyści z bycia członkiem PIAP. Wzbudziły one spore zainteresowanie firm, nie będących jeszcze członkami Izby. Kilku uczestników wyraziło zainteresowanie wstąpieniem do naszej organizacji- mówi Maciej Dembiński, Członek Zarządu PIAP. W trakcie wydarzenia odbyło się  również szkolenie pod tytułem: „Jak skutecznie zarządzać zespołem sprzedażowym?” Goście bardzo aktywnie uczestniczyli w szkoleniu odpowiadając na pytania trenera. Zarówno prowadzący, jak i osoby uczestniczące wyrazili swoje ogromne zadowolenie z uczestnictwa w spotkaniu. Tak duże zainteresowanie i odzew uczestników wskazuje na celowość kolejnych spotkań w Trójmieście.

W Katowicach również dopisały firmy z regionu śląskiego, na spotkaniu było obecnych 18 osób z 14 firm z branży artykułów promocyjnych. Gospodarzami wydarzenia byli Edyta Lisowska, Artur Ogiegło- Członkowie Zarządu PIAP oraz Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

- Spotkania regionalne PIAP z udziałem ekspertów z różnych dziedzin, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm z branży, co nas ogromnie cieszy. Spotkanie w ze specjalistą, ekspertem daje możliwość uzyskania ciekawych, praktycznych informacji, które są niezbędne w prowadzeniu własnego biznesu. Uczestnicy mogą konfrontować swoje doświadczenia z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej i jednocześnie uzyskiwać informacje w jaki sposób radzą sobie inni gracze tego rynku. To bardzo ważne, aby próbować znajdować wspólnie rozwiązania problemów, które mogą pomóc firmom członkowskim w lepszym prowadzeniu własnej działalności- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP. Podczas pierwszej części spotkania w Katowicach uczestnikom zostały zaprezentowane bieżące działania realizowane przez Izbę oraz korzyści wynikające z Członkostwa w PIAP. W spotkaniu PIAP wziął także udział ekspert - doktor nauk prawnych, adwokat: Tomasz Bagdziński, który w swojej niezwykle interesującej prelekcji opowiedział o prawach konkurencji w praktyce przedsiębiorcy z branży artykułów promocyjnych oraz o nowych zmianach w Ustawie o Prawach Konsumenta i zmianach w Ustawie o Prawie Telekomunikacyjnym po 25 grudnia 2014 roku.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zapowiada kontynuację Spotkań Regionalnych PIAP.

www.piap-org.pl

Dodane tagi