NEWS

Idea Hub – innowacyjny model placówki bankowej  

Idea Hub – innowacyjny model placówki bankowej  

Marszałkowska 87-  ten adres na mapie stolicy warto zapamiętać, bo tutaj powstała „miejscówka” przyjazna przedsiębiorcy i w całości oddana do jego dyspozycji.Idea Hub to połączenie placówki bankowej Idea Banku z nowoczesną kawiarnią i wielofunkcyjnym miejscem do pracy.

W tym miejscu można napić się za darmo kawy, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych, obejrzeć wiadomości gospodarcze, poczytać  najświeższą prasę i literaturę biznesową, bez opłat zarezerwować salę konferencyjną, a także otrzymać wsparcie doradcy biznesowego. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców, nie zawsze dysponujących własnymi pomieszczeniami biurowymi, które stwarzałyby im dogodne warunki do pracy.

W placówce nowej generacji nie brakuje też stanowiska kasowego i komfortowych pomieszczeń do spotkań z doradcą. Nie wyglądają one jednak jak tradycyjne bankowe salki – wyposażone są w wygodne sofy, multimedialne ekrany, tablety i tablice do pisania, po to, aby spotkanie z bankierem mogło przebiegać w kameralnej atmosferze. W designerskim wnętrzu znajduje się także ekran, na którym wyświetlane są krótkie filmiki wyjaśniające działanie Idea Cloud – bankowości w chmurze, będącej kompleksową platformą do zarządzania firmą. Ta kreatywna, coworkingowa przestrzeń spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy, które lubią pracować przy kubku dobrej kawy, w przyjaznej, swobodnej atmosferze.

www.ideabank.pl/idea-hub

JK

 

 

Dodane tagi