NEWS

Wiosenne feeria t-shirtów Allprints

Wiosna jest czasem kiedy to nareszcie można odsłonić poły zimowego płaszcza i zaskoczyć otoczenie ciekawą, lekką stylizacją. Idealnym rozwiązaniem jest założenie klasycznej koszulki z niepowtarzalnym motywem albo intrygującym napisem. Inspiracji dostarcza firma Allprints, oferująca t-shirt na każdą okazję dla każdego, kto chce wyrazić siebie.

Jak informuje producent, w tym sezonie największą popularnością cieszą się nadruki z elementami folklorystycznymi. Zapewne dzięki ciepłej i przyjemnej dla oka kolorystyce, a także zainteresowaniu powrotem do tradycji ludowych, które jest teraz bardzo na czasie. Hitem sezonu są również proponowane przez Allprints koszulki dla par, obdarzonych dystansem i poczuciem humoru.

- Grafiki na odzieży wykonujemy z pomocą różnych technologii. We print on everything – to nasze hasło reklamowe! Jesteśmy w stanie zadrukować każdą powierzchnię tekstylną już od jednej sztuki z wykorzystaniem takich technologii jak druk DTG, folie flex i flock czy haft komputerowy. Zadruk z pomocą sitodruku dostępny jest w nakładach powyżej pięćdziesięciu sztuk – wyjaśnia przedstawicielka firmy, Alicja Sewera-Niesyty.

Dzięki programowi kreator koszulek w Allprints można również zamówić t-shirt z obrazkiem lub zdjęciem z własnej galerii w dowolnym kolorze i fasonie.

www.allprints.pl

JK

Dodane tagi