NEWS

Adam Sanocki nowym Client Service Directorem w ComPress

Adam Sanocki jest związany z firmą ComPress od 2006 roku. Początkowo jako Account Manager realizował szereg projektów komunikacyjnych i sprzedażowych między innymi dla takich firm jak: Tetra System Polska, Atos Origin, QAD, RWE Polska czy ASTER Biznes. Specjalizuje się w inbound marketingu, media relations, tworzeniu i wsparciu procesów sprzedaży, komunikacji kryzysowej, strategii PR oraz działaniach komunikacyjnych dla organizacji pozarządowych. Po awansie na Account Directora rozwijał swój dział, który obecnie obsługuje takich Klientów jak: Adecco Poland, BZWBK Leasing, MetLife, CreoTech, Jades24 i PSWNA. Stworzył także dział ComPress Publishing, który realizuje badania i tworzy raporty branżowe.

Od maja br. obejmie stanowisko Client Service Directora. Do jego zadań będzie należało rozwijanie relacji z obecnymi Klientami, pozyskiwanie nowych oraz kształtowanie strategicznej współpracy z Gremi Media S.A. w ramach podpisanej w kwietniu br. umowy. Dotyczy ona świadczenia przez ComPress na rzecz Gremi usług z zakresu marketingu i public relations.

Wcześniej Adam Sanocki pracował jako Analityk w K2 Consulting i Prezenter w Radiu WAWA. Prywatnie realizuje swoje hobby jako gitarzysta So Slow i The Band Of Endless Noise. Jest znawcą Tybetu - napisał pierwszy polski przewodnik po tym, zaanektowanym przez Chiny, regionie Azji. Udziela się jako działacz wielu organizacji pozarządowych takich jak Amnesty International, International Tibet Network czy Students For a Free Tibet.

JK

 

 

Dodane tagi