NEWS

Wystawa „Biało-czerwona na bezdrożach” pod patronatem OOH

„Ja jestem Polak, a Polak jest wariat, a wariat to lepszy gość” - słowa Gałczyńskiego są aktualne do dziś – wystawa „Biało-czerwona na bezdrożach” to doskonały obraz tych słów.

Od 2 maja do 3 czerwca na Krakowskim Przedmieściu będzie można oglądać plenerową wystawę „Biało-czerwona na bezdrożach”. Honorowy Patronat nad akcją objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Do obejrzenia wystawy zapraszamy całe rodziny. Warto skorzystać z ładnej pogody i wybrać się na spotkanie z Bohaterami wystawy.

Otwarcie wystawy w dniu 2 maja będzie kulminacją akcji ,,Biało-czerwona”- uroczystego otwarcia dokona Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Tegoroczna edycja podąża śladem wielkich podróżników, badaczy, odkrywców i dziennikarzy. Bohaterowie to Wielcy Polacy, którzy nie tylko przecierali nowe szlaki, lecz z pasją dzielili się opowieściami z dalekich miejsc. Opowiemy historie takich bohaterów jak: Tony Halik i Elżbieta Dzikowska, Ryszard Badowski, Piotr Chmieliński, Ryszard Czajkowski, Witold Gliński, Paweł Edmund Strzelecki, Ernest Malinowski, Kazimierz Nowak i wielu innych. Wybitne osiągnięcia Polaków, nowoczesny patriotyzm oraz pozytywne nastawienie do wartości narodowych- idea akcji pokazuje Polakom, gościom zagranicznym, biznesowi i całemu światu, że polskie osiągnięcia są nietuzinkowe i mamy się czym szczycić.

OOH magazine jest partnerem akcji.

www.bialo-czerwona.org

 KL

Dodane tagi