NEWS

Jet Line rośnie w siłę

Firma outdoorowa powiększyła swoją sieć nośników formatu 12x4 m. Inwestycja doszła do skutku dzięki zakupowi powierzchni reklamowych będących dotychczas w dyspozycji firmy Megaboard. Jak informuje przedstawiciel Jet Line pozwoli to na stworzenie jeszcze lepszej przestrzeni do komunikacji.

- Kupujemy pakiet nośników, których zdecydowana większość znakomicie uzupełnia naszą sieć Motorway 12x4 m. Są to tablice oświetlone, w bardzo dobrych lokalizacjach. To jest także nasza odpowiedź na formułowaną przez nich potrzebę zwiększenia dostępności powierzchni reklamowych. Oczywiście nadal realizujemy plan inwestycji i budujemy własne konstrukcje, jednak zakup nośników jest szybszą drogą i nie wykluczamy kolejnych akwizycji – mówi Andrzej Słomka, Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Jet Line.

Umowa między Jet Line a Megaboard została podpisana w kwietniu, w maju będą trwały prace techniczne nad unifikacją kupionych powierzchni, uspójnieniem ich wyglądu z dotychczasowymi tablicami w sieci. Nowe nośniki zostaną włączone do oferty Jet Line od czerwca br. Dzięki zakupowi liczba nośników należących do Jet Line wzrośnie o 10 proc. Do sieci Motorway 12x4m będzie należało ponad 400 powierzchni 48 m. kw., największego formatu klasycznego outdooru, mieszczących się przy trasach o maksymalnym natężeniu ruchu. 

JK

Dodane tagi