NEWS

Porsche kolejną marką motoryzacyjną w MediaCom Warszawa

Porsche kolejną marką motoryzacyjną w MediaCom Warszawa

MediaCom Warszawa wygrał przetarg na obsługę mediową marki Porsche, zasilając tym samym portfolio klientów z branży motoryzacyjnej. Współpraca domu mediowego z nowym klientem zakłada tworzenie strategii komunikacji w mediach, planowanie oraz zakup powierzchni.

- Od ponad 7 lat z sukcesem współpracujemy dla marek skierowanych do masowego odbiorcy, kilkanaście miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z modelami klasy premium Audi, a teraz poszerzamy nasze doświadczenie o bardzo luksusowe samochody osobowe i sportowe - mówi Monika Więch, Business Director odpowiedzialna za Grupę Volkswagen w MediaCom Warszawa.

MediaCom Warszawa współpracuje z markami z grupy Volkswagen od 2008 r. Porsche jest piątą marką osobową koncernu obsługiwaną przez MediaCom. Od początku z sukcesem obsługuje markę Skoda, od 2011 r. współpracuje z SEAT-em, zaś od 2014 r. z VW Osobowe, VW Dostawcze i Audi. W 2014 r. osobowe marki Volkswagen Group Polska stanowiły 26,9 proc. rynku motoryzacyjnego w Polsce, ich budżet mediowy według Kantar media za 2014 rok to 320 mln zł. Współpraca rozpoczęła się od początku 2015 roku.

JK

Dodane tagi