NEWS

Mateusz Kusznierewicz gościem turnieju golfowego WCGC

22 i 23 maja, na polu klasy mistrzowskiej Lisia Polana k. Warszawy, odbędzie się polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata - World Corporate Golf Challenge.

Nagrodą główną jest udział w światowym finale WCGC, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2015 roku, na polu Oitavos Dunes Golf Course. Obiekt zlokalizowany jest w leżącej nad Oceanem Atlantyckim miejscowości Cascais w Portugalii. Uczestniczące w turnieju drużyny 2-osobowe będą reprezentowały jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. Aktualnie w rozgrywkach bierze udział 41 państw - Polska dołączyła do tego grona w styczniu br.

Poza dwudniowym turniejem głównym oraz uroczystą ceremonią rozdania nagród, program zakłada dodatkowe konkursy i Akademię Golfa dla gości, a także liczne atrakcje dla osób towarzyszących. Dodatkowo wszyscy uczestnicy i partnerzy wydarzenia spotkają się w warszawskim Hotelu Sheraton na zamkniętej gali wieczornej, którą poprowadzi Mateusz Kusznierewicz. Podczas spotkania organizatorzy zaprezentują nagrodę główną turnieju oraz rozdadzą trofea za udział w pierwszym dniu zawodów. Atrakcje podczas WCGC Poland oraz nagrody dla uczestników zapewniają m.in.: Auto Idea Mercedes-Benz, Hotel Sheraton w Warszawie, Premium Yachting, Rent Desing, Dr Irena Eris, Vytautas, Grupa e4e, Krosno SA, oraz Inter Parts. Agencja Plej – partner WCGC Poland – odpowiada za przygotowanie, organizację oraz prawidłowy przebieg wydarzenia, a także za kontakty z mediami.

Rejestracja uczestników polskiej edycji odbywa się online. Zapisy trwają do 15 maja, liczba drużyn jest ograniczona.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

JK

Dodane tagi