NEWS

Gala konkursu Złoty Gryf 2015

13 czerwca w warszawskim hotelu The Westin Warsaw odbył się doroczny Bal Polskiej Izby Druku, połączony z wręczeniem statuetek Złotego Gryfa.

W tym roku Bal zgromadził 170 gości. W czasie imprezy  zwyczajowo odbyła się też Gala Konkursu Złotego Gryfa. Konkurs organizowany już po raz szesnasty ma zadanie wyłonienie najlepszych pod względem technicznym i jakościowym produktów poligraficznych, obecnych na polskim rynku. Tym razem, laureatami w dziewięciu kategoriach konkursowych zostały następujące firmy:

W kategorii - produkt wielobarwny w oprawie prostej - Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz - za pracę „Janina Kraupe”.

W kategorii - produkt wielobarwny w oprawie złożonej - Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz - za pracę „Arcydzieła sztuki japońskiej” .

W kategorii - produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej - Drukarnia POZKAL Sp. z o.o. - za pracę „Inicjały zbrodni”.

W kategorii - produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej - Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz - za pracę „Księga Pamiątkowa Stow. Drukarzy Krakowskich”.

W kategorii - produkt informacyjno-reklamowy - TAKT Sp. z o.o. - za pracę „King Crimson”.

W kategorii- czasopismo wielobarwne - Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. - za pracę „Vogue”.

W kategorii - opakowanie z nadrukiem - Drukarnia Multipress Sp.zo.o. S.K.A. -za pracę  „Kartonik reklamowy Multipress z matrycą strukturalną”.

W kategorii – kalendarz - Drukarnia Multipress Sp. z o.o. S.K.A. - za pracę „Kalendarz artystyczny Zbigniew Bielak”.

W kategorii – etykieta - Drukarnia Franczak Sp. z o.o.

Galę konkursową zakończyła ceremonia wręczenia statuetek Diamentowych Gryfów firmom: Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz Sp.zo.o., Drukarnia Multipress Sp. z o.o. S.K.A. i Quad/Graphics Europe Sp. z o.o., będącym trzykrotnymi laureatami konkursu i zdobywcami statuetek Złotych Gryfów.

 Resztę wieczoru, do godziny trzeciej rano, goście spędzili tańcząc i oglądając występy artystyczne.

 www.izbadruku.org.pl

JK

 

Dodane tagi